Österåker

VD
Nicklas Unnerstad
08-605 57 66
nicklas@autocar.se
🇸🇪

Försäljningschef
Serdar Unsal
08-605 57 67
serdar@autocar.se
Säljare
Orod Ashkani
08-400 262 34
orod@autocar.se
Verkstadschef
Carl Hjortnäs
08-605 50 35
Carl.hjortnas@autocar.se
Garanti & Reservdelar
Annie Öholm
08-605 57 01
annie@autocar.se
Föräldraledig
Helena Pilskär
08-605 57 59
helena@autocar.se
Tekniker
Björn Lindståhl
08-540 651 61
bjorn@autocar.se
Tekniker
Rafal Sobczak
08-540 651 61
rafal@autocar.se
Tekniker
William Björkman
08-540 651 61
william@autocar.se
Rekond
Furkan Ünsal
08-540 651 61

Rekond
Ashkan Sadeghloo
08-540 651 61
Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Arlandastad

Thulins Plats 4A
195 61 Arlandastad

Försäljning
Tel: 08-591 226 10
Mån-fre: 11-18
Lör: 11-15

Norrtälje

Görlavägen 11B
761 41 Norrtälje

Verkstad
Tel: 0176-100 66
Mån-Tor: 7.15-16.30
Fre: 7.15-14.30

Österåker

Rallarvägen 14
184 40 Åkersberga

Försäljning
Tel: 08-540 680 60
Mån-fre: 9-18
Lör: 11-15

Verkstad
Tel: 08-540 651 61
Mån-Tor: 7.15-16.30
Fre: 7.15-14.30

Samarbetspartners: